אטרקציות לילדים

כרטיסי אשראי מציעים מגוון נרחב של אטרקציות לילדים ולכל המשפחה במחירים מוזלים

מאת: מערכת ילדים פלוס | 15.08.2019

החופש הגדול גורם לזמן רב עם הילדים ומחשבות על פעילויות שונות על מנת להעסיקם שלא ישתעממו. אך גם ללא החופש הגדול חשוב בסופשבוע לצאת ביחד עם הילדים ולבצע פעילויות שונות לכל המשפחה. אחת מהפעילויות הללו היא אטרקציות לילדים.
 
כרטיסי אשראי מציעים מגוון נרחב של אטרקציות לילדים ולכל המשפחה במחירים מוזלים ב- 50% או הנחה 1+1 אטרקציות אלה כוללים: שיט בספינה, ביקור במצפה תת ימי, מסלולי הליכה בפארקים למיניהם ברחבי הארץ, סדנת שוקולד ועוד. האטרקציות מופיעות לרוב בחוברת כרטיסי אשראי או בדף פירוט כרטיס האשראי. לכן חשוב לעקוב אחרי פירוט כרטיס האשראי שלנו מדי חודש וכן אחר חוברת כרטיסי אשראי המצורפת לפירוט האשראי.


אילו אטרקציות ניתן למצוא דרך כרטיסי האשראי?
כרטיסי אשראי מציעים מגוון נרחב של פעילויות לילדים אשר חלקם כוללים 1+1, 50% ועוד. האטרקציות לילדים כוללות ביקור בפינת החי במושבים או קיבוצים ברחבי הארץ, פארקים הכוללים בריכות שחיה, שייט בסירה, פעילויות בטבע הכוללים מסלולי הלכה ופעילויות והפעלה לילדים, מסלולים שונים בפארקים ועוד. האטרקציות מותאמות לכל השנה, ככה שאם בא לכם אטרקציה לילדים בחורף או בסתיו, ניתן לבצע אותה ללא כל בעיה. כל מה שאתם צריכים זה לבחור את האטרקציה שאתם רוצים לעשות עם הילדים שלכם להזמינה דרך כרטיס האשראי לקבל את הקופון ולגשת למקום עצמו או להזמין דרך הטלפון, תלוי בסוג האטרקציה. אטרקציות לילדים מתבצעות בכל רחבי הארץ לאורך כל השנה, אך הזמן המועדף לבצע אותן הוא סופשבוע או בחודשי הקיץ החמים שמחפשים בילוי לילדים על מנת להעסיק אותם שלא ישתעממו.אטרקציות לידלים

היכן ניתן למצוא אטרקציות לילדים?
על מנת למצוא אטרקציות במחיר מוזל חשוב לעקוב אחרי פירוט האשראי שלכם. בפירוט האשראי שלכם תמצאו לעיתים בתווך דף הפירוט קופונים למגוון נרחב של אטרקציות לילדים בכל רחבי הארץ. אך גם בחוברת כרטיסי אשראי תוכלו למצוא מגוון נרחב של אטרקציות שתוכלו לממש באמצעות נקודות שיש לכם באשראי או בתור קופון עם הנחה שיש להגיע למקום עצמו ולשלם עליו באמצעות כרטיס האשראי. כמו כן, בטרם ההגעה למקום האטרקציה חשוב לברר שהאטרקציה עדיין עדכנית ולא פג תאריכה. 


אטרקציות לימי הקיץ
אם אתם לא יודעים מה לעשות עם הילדים במהלך החופש הגדול, כדאי שתעקבו אחרי האטרקציות המופיעות בדפי פירוט האשראי שלכם או בחוברת האשראי שלכם. במהלך המעקב תוכלו להיחשף למגוון נרחב של פעילויות לילדים במיוחד לחופש הגדול בהנחות משמעותיות או אפילו כרטיס נוסף במתנה. אם אתם מתככנים נופש בצפון ורוצים למצוא הפעלה לילדים תוכלו למצוא פעילויות שמתאימה לילדים או לכל המשפחה באזור בו אתם עומדים לנפוש.

אך אם אתם רוצים לעשות סתם יום כיף עם הילדים ולהעסיק אותם על מנת שלא ישתעממו, פעילויות שונות כמו: רכיבה במסלולי אופניים, הליכה בפארקים, ביקור בגן חיות ועוד יעזרו לכם להעסיק את הילדים לכמה שעות טובות. הפעילות הטובות ביותר שכוללות חשיבה בין היתר אלו הן הסדנאות להפעלה שכוללות: אפיית פיתות, סדנאות שוקולד, ייצור גבינות  ועוד בסיום הסדנא מקבל הילד את המוצר שיצר במו ידיו, כך שהוא נהנה מהתהליך העשייה ולומד על הדרך דברים וכן מפתח את המיומנויות שלו בתור ילד. מעבר לכך, נחשף הילד לילדים אחרים שעושים אותו הדבר כמוהו, כך שהוא לא מתמקד בפיתוחו השכלי והקונטיבי אלא גם לומד כיצד להסתדר עם ילדים אחרים ואיך להתנהג איתם. והכי חשוב הוא יוצא עם מזכרת מאותו יום שמזכירה לו את החוויה שעבר.
 
 
 
 

תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר