יום הולדת עם החברים הכי טובים

כיצד לחגוג לילד שלנו את יום הולדתו בצורה שתהיה גם מקורית ומלאת מחשבה, התחשבות ואהבה כלפיו, וגם בצורה שהוא וחבריו ייהנו ממנה

מאת: מערכת ילדים פלוס | 21.07.2019

יום ההולדת הוא "ביג דיל" עבור ילדים בכל הגילאים. מדובר ביום בשנה בו הילד יכול להרגיש (ובצדק...) הכי מיוחד בכיתה, לקבל תשומת לב יתרה מהמשפחה והחברים, ליהנות ממתנות, ברכות ואיחולים וגם לערוך מסיבה קטנה ולהזמין את החברים הטובים. 

עבור ההורים, לעומת זאת, יום ההולדת של הילד מציב לרוב מספר אתגרים לא פשוטים. אחד האתגרים הקשורים ביום ההולדת של הילד הוא – כיצד לחגוג לילד שלנו את יום הולדתו בצורה שתהיה גם מקורית ומלאת מחשבה, התחשבות ואהבה כלפיו, וגם בצורה שהוא וחבריו ייהנו ממנה.

הורים רבים שואפים לערוך לילדיהם פעילות ליום הולדת שלא רק תהיה מקורית ומהנה לכולם, אלא גם ממש בלתי נשכחת עבור הילד ועבור חבריו, כך שהם ייהנו ממה שחוו עוד זמן רב קדימה.

במסגרת עולם ההפעלות לימי הולדת ניתן למצוא כיום רעיונות רבים ומקוריים, כאשר אחד הפופולאריים והמהנים שבהם הוא מסיבת יום הולדת אליה "מוזמנים" גם כמה כלבים במיוחד על מנת לעשות שמח לילדים. מה כוללת יום הולדת עם כלבים ומה חשוב לדעת במידה והולכים על רעיון זה?

יום הולדת עם החברים הכי טובים


החברים הטובים שילדים תמיד אוהבים – יום הולדת עם כלבים
פעילות ליום הולדת צריכה לכלול מאפיינים שהילד שלכם אוהב, כמו גם שאר הילדים המגיעים למסיבה שלו. אחת האהבות המשותפות לרובם המכריע של ילדים בארץ ובעולם כולו היא האהבה לבעלי חיים, וביניהם לבעל החיים הקרוב ביותר אל האדם – הכלב.
נקדים ונאמר כי כמובן שישנם ילדים רבים אשר סובלים מפחד מכלבים, אך דווקא במקרים אלו הפעלות ליום הולדת עם כלבים עשויות דווקא לפתור לילד את הפחד ולשים אותו על מסלול חדש בכל הנוגע ליחסו לבעלי חיים בכלל ולכלבים בפרט. אין דבר טוב ונכון יותר מאשר לסייע לילד שלכם להתמודד עם הפחדים שלו, ובמקרה של פחד מכלבים מדובר כמעט תמיד בפחד המבוסס על טראומות נקודתיות ובלתי הכרחיות, כאלו שניתן להבריא ולהעלים באמצעות אינטראקציה נכונה ומודרכת עם כלבים, וזה בדיוק מה שניתן לקבל כאשר מזמינים מפעיל ליום הולדת המתמחה בפעילות עם כלבים.


מכיוון שכלבים הם חבריהם הטובים ביותר של בני האדם, ומכיוון שמדובר בחיה חברתית ביותר אשר מטבעה רגילה לחיות עם בני אדם, רובם המכריע של הילדים מתחברים אליהם באופן מיידי וכמעט אינטואיטיבי, אלא אם כן כאמור פחד זה או אחר מרתיע אותם.
כך, הכלבים הופכים כל יום הולדת אליה הם "מוזמנים" לחגיגה שמחה ואוהבת במיוחד. רק דמיינו את הילדים שלכם כאשר הם נתקלים בכלב חמוד של חברים או קרובי משפחה – כמה הם אוהבים ללטף אותם ולהיות איתם. כאשר מדובר בכמה כלבים חברותיים במיוחד בסיטואציה כמו יום הולדת בה הילדים מתרכזים ומשחקים יחדיו, האינטראקציה עם הכלבים צפויה להיות שמחה ומשמחת במיוחד.


מה חשוב לוודא ולבדוק מבעוד מועד? - הפעלות ליום הולדת עם כלבים
במידה ואתם מתעניינים בהפעלות ליום הולדת עם כלבים עבור הילדים שלכם – מה חשוב לבדוק ולוודא מבעוד מועד, לפני שסוגרים עם מפעיל ליום הולדת המתמחה בפעילויות עם כלבים?

ובכן, כמובן שבתור התחלה חשוב לעבור על פרטים טכניים שונים – כמה כלבים צפויים להגיע? מהן סוג הפעילויות המתוכננות? כמה כל זה עולה? מה עושים עם ילדים שמפחדים עם כלבים? כיצד מנגישים את האינטראקציה עם הכלבים גם לילדים אלו ומבטיחים שתהיה להם חוויה חיובית?
לאחר השאלות הללו ולאחר שקיבלנו רושם ראשוני מסוים אודות אותו אדם, יש לנסות ולהבין מיהו בדיוק, מאין הוא מגיע ומהו הגוף במסגרתו הוא פועל – האם מדובר באדם פרטי המביא את כלביו שלו? האם מדובר בעמותה כלשהי?  האם זה עסק לכל דבר ועניין? האם זו כלבייה המוציאה את כלביה להפעלות ימי הולדת על פי הזמנה?
הבירורים הללו הם קריטיים בראש ובראשונה מסיבה אחת מובהקת – שמירה על האינטרסים של הכלבים, ולא רק של מפעיליהם או האינטרסים שלנו ושל ילדינו. חשוב מאוד לזכור כי כלב הוא בעל חיים אינטליגנטי ובעל אינטליגנציה רגשית וחברתית גבוהה ביותר. לכן, עלינו לעשות כל שביכולתנו על מנת להבטיח כי הכלבים שאנחנו "שוכרים" במסגרת הפעלת יום ההולדת שאנחנו מזמינים הם כלבים המוחזקים בתנאים טובים ומספקים, כי דואגים לאינטרסים שלהם ומבטיחים כי במסגרת הפעילויות הללו גם הם מרוויחים, ולא רק הלקוחות או העסק עצמו. אם זה לא הרושם שקיבלתם – אל תעבדו עם אותו אדם!


 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר