יומנה של מאמנת- מתחילים...

סדרת טורים שבועיים מאת בת- שבע טל, מאמנת ילדים

מאת: בת-שבע טל | 25.02.2014

הורים יקרים,
שמי בת-שבע טל, ואני אמא לשני ילדים, נועה (16) ואופיר (21). אתם יודעים שלהיות הורים לילדים זה אתגר גדול בימינו. הילדים חושבים שהם יודעים הכול, ובאמת בחלק מהתחומים הם לומדים יותר מהר מאיתנו. לרובם יש אפשרויות רבות שלא היו בתקופה בה היינו ילדים בגילם. הם יכולים ללמוד כל דבר דרך האינטרנט, לחפש תשובות לכל השאלות שלהם, להתייעץ עם חברים ולשתף בחוויות שלהם. במשך 18 שנים לימדתי מאות תלמידים ונוכחתי לדעת שאת הדברים החשובים ביותר להתפתחות האישית של ילדכם לא מלמדים בבית הספר.

כחלק משיתוף פעולה עם פורטל ילדים פלוס, בקרוב יעלה לאתר בכל שבוע טור אישי שלי "יומנה של מאמנת".

הטורים האישיים שאכתוב הם לטובת כל ההורים שעוקבים בדאגה אחרי הילדים שלהם, מוטרדים מהקשיים והכישלונות, רוצים ומייחלים להצלחתם: לימודית, חברתית, או בכל תחום אחר, ואינם יודעים כיצד לסייע להם.

בטורים יוצגו מקרים בהם טיפלתי בילדים. מכל מקרה ומקרה ניתן ללמוד משהו ואני שמחה לשתף אתכם בכך.מחקרים מראים כי ילד אשר מתמקדים איתו בהישגיו והצלחותיו, מסוגל לשכפל את ההצלחה גם לתחומים נוספים ביתר קלות מאשר ילד אשר ההתמקדות העיקרית הנעשית עימו היא באזורי הכישלון שלו. כל הצלחה נבנית על תחושת הצלחה קודמת.

כתבתי את הספר "זינוק לחיים"- אימון לילדים ונוער לטובת כל הילדים שרוצים ללמוד להצליח.

ועכשיו הגיע תורכם. עד שאכתוב את הספר עבורכם, חשבתי לשתף אתכם  בדרך שבה אפשר להעלות את ילדינו על מסלול ההצלחה- מסלול שאחרי שעלית עליו פעם אחת,

אתה זוכר איך רוכבים בו - לתמיד.

אני מציעה לכם, הורים ומורים, כלים פשוטים, ברורים וקלים לביצוע. אם תעקבו אחרי המאמרים והשיתופים, מובטח לכם שתוכלו לעזור לילדיכם בדחיפה הראשונה ותעלו אותם על דרך ההצלחות.

אני בטוחה ומאמינה שכאשר תלמדו להיות הורים מודעים, תצליחו להצעיד את ילדכם קדימה, אל האופק הקסום.

נתראה שבוע הבא בטור הראשון שלי...

שלכם, בת-שבע טל.


בת שבע טל, מנהלת מרכז לאימון וייעוץ.
מחברת הספר: " זינוק לחיים"- אימון לילדים ונוער
מרצה מבוקשת ומשתתפת כמומחית בתוכניות
הטלוויזיה והרדיו.

www.batshevatal.co.il
יומנה של מאמנת - בת שבע טל


תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר