קייטרינג חלבי לברית מילה

כל היתרונות של קייטרינג חלבי לברית מילה

מאת: מערכת ילדים פלוס | 27.06.2018

ברית מילה היא ללא ספק אירוע מיוחד. אמנם כוכב האירוע, התינוק, לא בהכרח מודע לחגיגה סביבו ולסיבת ההתכנסות, אולם עבור ההורים ישנן סיבות רבות להתרגשות. עבור האורחים שמגיעים כדי לחגוג את הכנסתו של הרך הנולד לברית שכרת העם היהודי עם אלוהים מדובר על מסיבה שמחה, וכמו בכל מסיבה שמחה ישנה גם ציפייה לחוויה קולינרית מוצלחת. האפשרויות בתחום זה כמובן רבות ומגוונות, ומי שמספק את המענה הטוב ביותר לברית מילה הוא שירות קייטרינג חלבי.

קליל, בריא, מגוון וצבעוני
אם בעבר בחירה באופציה של קייטרינג חלבי לברית מילה נתפשה כיוצאת דופן, ובדרך כלל הייתה ציפייה למנות בשריות, כיום המגמה שונה לגמרי. יתרון משמעותי אחד של האופציה החלבית הוא שבדרך זו הארוחה קלילה יותר (שהרי מנות בשריות עלולות להיות מכבידות), יתרון חשוב שני הוא הבריאותי (ובהקשר זה כדאי לזכור שבימינו המודעות לחשיבותה של בריאות ולקשר בינה לבין תזונה גבוהה, וגם באירועים מרבית האורחים מעדיפים מטעמים שאינם בעייתיים בהיבט זה). יתרון שלישי שמטה את הכף לטובת קייטרינג חלבי לברית מילה (או לטובת האופציה של מגשי אירוח זולים שגם אותה כדאי לקחת בחשבון) היא העובדה שבהיעדר בשר אין מגבלה לגבי הקינוחים וניתן להציע לאורחים סיום מתוק ומוצלח במיוחד לארוחה ולאירוע, וכשלוקחים בחשבון את שפע המנות החלביות על הצבעוניות והטריות של כל המרכיבים מבינים מדוע מדובר באופציה שזוכה לביקוש נרחב.

קטרניג חלבי

מגשי אירוח או קייטרינג חלבי לברית מילה?
כשבוחרים קייטרינג חלבי לברית מילה חובה לוודא כי מדובר באנשי מקצוע מנוסים שמקפידים לעבוד רק עם חומרי גלם טריים ומובחרים (הן ירקות, הן פירות, הן גבינות והן לחמים). דגש נוסף הוא על אופן ההגשה של המנות, כשכאמור ישנה גם אפשרות של מגשי אירוח זולים. חשוב להדגיש כי מגשי האירוח אכן אטרקטיביים בהיבט הפיננסי, אולם הדבר לא בא על חשבון האיכות – החיסכון הכספי מושג בזכות הוויתור על השירות וה"הסתפקות" במטעמים. אם אתם מוותרים על האופציה של מגשי אירוח זולים לטובת שירות קייטרינג מלא, חשוב לבחון גם את רמת השירות ולא רק את המקצוענות הקולינרית.

תפריט עתיר אפשרויות
עוד דגש חשוב בבחירה הקולינרית לקראת ברית מילה הוא יצירת תפריט עתיר אפשרויות. כדאי לזכור שבימינו ישנם אנשים רבים עם רגישות לגלוטן או רגישות ללקטוז, וחשוב לספק להם מענה איכותי באמת, ועוד פלח אוכלוסייה הולך ומתרחב שחשוב להעניק גם לו שלל אפשרויות בחירה הוא הטבעונים.
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר