תכניות חדשות על המסך

הקיץ כבר בפתח, וזה בדיוק הזמן לעלייתן לשידור של תכניות טלוויזיה חדשות. כמדי עונת שידורים, גם הפעם אנו "מוצפים" בפרומואים (קדימונים) המבשרים לנו איזה קיץ זה הולך להיות, וגם הפעם היצע התכניות תואם את העדפות הטעם הטלוויזיוני האישי של כל אחד ואחת מאיתנו. על תכניות הטלוויזיה החדשות אותן נראה על גבי המסך הקטן בזמן הקרוב ועל תחושת ההתמכרות לתכניות הטלוויזיה בכתבה שלפניכם.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 31.05.2015

במהלך העשורים האחרונים, המסך הקטן הפך לאמצעי הבילוי המוביל ביותר, וזאת עקב ההתפתחות הטכנולוגית אשר הביאה לתוך ביתנו מכשירי טלוויזיה גדולים, חדישים ומתקדמים ועקב ההשקעה הכספית הגדולה של ערוצי הטלוויזיה הגדולות בכל הנוגע להפקת סדרות טלוויזיה. בין יתר הסדרות האהובות ביותר במהלך השנים האחרונות תמצאו את משחקי הכס, הסופרנו, מד מן ועוד מספר עצום של סדרות טלוויזיה תקופתיות, סדרות קומיות, סדרות דרמה ועוד. בנוסף, ז'אנר תכניות הראליטי ממשיך להוביל את טבלאות הרייטינג בכל רחבי העולם, ואף הן זוכות להשקעה כספית אדירה מצד חברות הטלוויזיה וחברות ההפקה השונות. 

תוכניות טלויזיה


כל תכנית טלוויזיה חדשה העולה כיום לשידור באחד מערוצי הטלוויזיה ברחבי העולם, זוכה לקמפיין פרסומי נרחב המיוצר בין היתר באמצעות כתבות יחסי ציבור באפיקי המדיה השונים, השקות ענק הנערכות בהשתתפות כל כוכבי הסדרה, פרסום פרומואים רבים בטרם עליית התכנית לאוויר ועוד. הקמפיין הפרסומי גורם להתעניינות הולכת וגוברת בתכני התכניות השונות בקרב קהלי היעד השונים, וכפועל יוצא מכך, עוד לפני עלייתה לאוויר של התכנית המיועדת היא זוכה לקהל צופים נאמן הממתין בשקיקה ובצפייה רבה לעלייתה לאוויר. 


"ההתמכרות" הטבעית של כל אחד ואחת מאיתנו לתכנית טלוויזיה כזו או אחרת, נובעת בין היתר מעצם היותה של הטלוויזיה מכשיר בידורי זמין, נגיש ונוח. הרי צפייה בתכנית טלוויזיה אהובה איננה מצריכה אותנו להתלבש יפה, להסתדר, לארגן בייביסיטר לילדים ופעולות נוספות אותן אנו מקיימים לפני יציאה לקולנוע, לתיאטרון, למופע בידור או לכל סוג של בילוי מחוץ לכותלי הבית. בעבר הלא כל כך רחוק, היינו צריכים להתאים את הזמנים שלנו אל לוח שידורים כזה או אחר של אחד מערוצי הטלוויזיה השונים, אך כיום, באמצעות מכשירי ההקלטה החכמים המוצעים לנו על ידי חברות השידור השונות, אנו יכולים להפעיל הקלטה לתכנית האהובה עלינו ולצפות בה בכל רגע נתון. 


לסיכום, היצע תכניות הטלוויזיה, מכשירי הטלוויזיה המתקדמים העומדים לרשותנו, אפשרויות הצפייה המותאמות לשעות הצפייה המועדפות עלינו, ומעל הכול, ההנאה הנלווית למעקב אחר סדרת טלוויזיה כזו או אחרת, הן הסיבות ההופכות את הצפייה בטלוויזיה לחוויית בידור המועדפת על רובנו. גם במהלך הקיץ הקרוב ניחשף למספר רב של תכני בידור חדשים במסך הקטן, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות ולהתרגש בגדול!  
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר