מי הילד שרוצה להיות ראש השבט? יום הולדת הישרדות מחזיר את הילדים לטבע

הישרדות היא אחת הסדרות האהובות והנצפות ביותר בכל העולם ובישראל, ולא במקרה. האדרנלין, האתגרים, ההתרגשות והחברויות הפכו את הסדרה שמרתקת מליוני צופים להפעלה לימי הולדת שהילדים הכי אוהבים.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 28.06.2019

אנחנו אוהבים לראות אנשים עומדים באתגרים, חוברים יחדיו לשיתופי פעולה, משחקים ולומדים להרגיש כמו גיבורים בטבע. הסדרה, המספקת הצצה לעולם אחר, מרתקת מיליוני צופים ברחבי העולם, ביניהם ילדים אשר לומדים להתבגר ומבקשים להתפתח ולהבין את העולם סביבם. ילדים אוהבים במיוחד להיות חלק משבט, להתחרות ולהוציא אנרגיה בפעילויות המרגשות של יום הולדת הישרדות.

האתגרים שמציבה סדרת הטלוויזיה הפופולרית רלוונטית גם לחיי היום יום שלנו, וכשהם מותאמים לילדים הם הופכים לפעילות ספורטיביות של כיף, מאמץ גופני ולמידה של איך להסתדר בקבוצה. 

ימי הולדת הישרדות מעודדים את הילדים להשתתף במשחקים ומלמדים אותם על שיתופי פעולה, בניית יחסי אמון, ועל עצמם כאינדוודואלים מול הרצון להשתייך ולהיות חלק מקבוצה. בנוסף, הם מלמדים את הילדים על הכישורים שלהם, על כוח רצון ועל התמדה ויצירתיות. סביבת המשחק, המיוחדת לילדים, מעודדת שיתופי פעולה וראיית האחר, תוך פיתוח היכולות האישיות. לא פלא שימי הולדת הישרדות הפכו לאחת הפעילויות הפופולריות והכיפיות ביותר לימי הולדת. הילדים רוצים עוד ועוד. 


יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות - התפאורה
ביום הולדת השרדות, תפאורה של סוואנה שולחת את הילדים לטבע. הצבעים השולטים הם ירוק, חום וצהוב ואת הסביבה מקשטים דגלים צבעוניים. הילדים יושבים במעגל סביב אלמנטים מהישרדות והופכים למועצת השבט. כאשר הילדים מתחלקים לשבטים הם מקבלים את סמלי הקבוצה בצורת חולצה, בנדנה ועוד. הילדים אוכלים מכלים בקישוטים אקזוטיים ואוכלים מאכלים אקזוטיים כמו פירות מיוחדים, וגם נקניקיה בלחמניה וממתקים. ברקע מושמעת מוזיקה מיוחדת כדי להכניס את הילדים לאווירת השבט הפראית, בה הם הופכים לאנשי שבט ליום אחד. 


יום הולדת הישרדות - הפעילויות

במהלך פעילויות הישרדות השונות, הילדים מתחלקים לשבטים ומקבלים משימות. כל קבוצה מקבלת משימות כמו תחרויות שיווי משקל, כוח פיזי, ריצה וקפיצה, שיתופי פעולה ואומץ. משחקים כמו הליכה על חבל, קליעה למטרה וכדורגל, מקבלים משמעות חדשה ומאתגרת כשכל קבוצה מתחרה להיות הטובה ביותר ולקבל פרסים. ילד יום ההולדת מקבל חסינות בטקס מיוחד, עונד שרשרת חסינות ומחלק את השבט לקבוצות. 

כמו בתוכנית, פעילות יום הולדת הישרדות כוללת אחראי דואר המקריא את הדואר של האי, טקס קבלת חסינות והחלטות של מועצת השבט. החלוקה לשבטים מאפשרת חוויה אחרת של ״ביחד״ והילדים מרגישים כאילו הם ממש בתוך חוויה של הישרדות ביחד. לאחר שעברו את המשימות הקבוצתיות, הם מתאחדים לשבט אחד ומשחקים כקבוצה בפעילויות שונות כגון איסוף מפתחות מצנצנות ומציאת אוצרות. כמו בתוכנית, הילדים מחליטים החלטות יחד. בסופן של הפעילויות המאתגרות והמרגשות, הם יושבים יחד לאכול כשבט אחד. 

רוצים להזמין לילדכם הפעלת יום הולדת הישרדות? כנסו לפורטל מסיבונט – הפעלות לימי הולדת וביחרו את המפעיל המתאים בשבילכם
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר