5 התוכניות שאסור לפספס בערוץ הילדים

ערוץ הילדים הוא ערוץ שמשרת את גילאי ה- 6 עד 14 וכולל תוכניות עלילתיות ותוכניות אולפן אותן מנחים כוכבי ילדים המוכרים, מגוון סדרות מצליחות מכל רחבי העולם, דרמות סוחטות דמעות ומעוררות מחשבה, קומדיות עליזות וכמובן סדרות המקור של YES שבגללן ילדים ובני נוער רבים דורשים מהוריהם להצטרף אל יס.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 28.02.2016

סדרות המקור של YES – לא מפספסים
YES ידועה בסדרות המקור שלה לילדים ונוער ולאחר סקר קצרצר שנערך על ידי הילדים בביתנו וחבריהם ניתן לומר שחמשת סדרות המקור הבאות שמשודרות רק אצל ערוץ הילדים בyes  נבחרו כסדרות "המוצלחות ביותר":

משפחה שולטת- סיטקום ישראלי (קומדיית מצבים)  שבוים על ידי רובי דואניאס ובו משחקים בן רביאן, אורנה בנאי, רמי ורד, מור פולנוהר, משה פרסטר ושחקנים מוכרים נוספים. בסדרה זו הילדים יכירו את משפחת לוריא, משפחה מנווה צה"ל שמגלה יום בהיר אחד שהיא נצר לשושלת של דוד המלך, תואר שיהפוך אותה למשפחת המלוכה של ישראל. כיוון שהמשפחה היא משפחה נורמטיבית בדיוק כמו המשפחה של כל אחד מאיתנו, שלכם, יש מצבים מצחיקים רבים כאשר הפער נובע סביב הניסיון להמשיך את החיים הרגילים ובמקביל למלא את חובות המלכות. 


משפחה שולטת


שוברי גלים
– סדרת מקור נוספת של יס עליה בני הנוער לא מוותרים היא 'שוברי גלים'. תחילת השידור של סדרה זו הייתה ב- 2014 ונכון להיום היא עדיין הסדרות הפופולאריות ביותר של בני הנוער ושתי העונות שלה מסתכמות ביותר ממאה פרקים (עד רגע כתיבת מאמר זה).  סדרה זו שנוצרה על ידי אילן רוזנפלד ובוימה על ידי דורי טפל ומרקו כרמל מספרת את סיפורם של חבורת גולשים בני נוער וסיטואציות רבות מחייהם שכוללות את משפחתם, חבריהם ועוד. בסדרה שחקנים מוכרים רבים, כמו למשל טל מוסרי, דנה פרידר ועוד.


שוברי גלים


הפרעת קשב- תוכנית אותה מנחה שחר חסון. זוהי תוכנית סטנד אפ שמשודרת בערוץ הילדים עוד משנת 2013 וזוכה להצלחה רבה. התכנית תמיד נפתחת במונולוג מבדח של שחר חסון ולאחר מכן הילדים ובני הנוער יוכלו ליהנות  מראיונות עם אורחים, פינת ה- 'לאיזה גובה זה יקפוץ' וכמובן הדמויות הנפלאות שמגלם עידו מוסרי. 

הבנים והבנות – שעשועון מקור של YES המיועד לקהל הילדים והנוער. בשעשועון זה אותו מנחים כוכבי הילדים, דנה פרידר, עודד פז, דניאל מורשת ועוד טובים, יפים ומוכרים  משתתפים כל פעם 10 בנות ו- 10 בנים מרחבי הארץ. במהלך התוכנית הקבוצות מבצעות משימות שונות ובסיום, הקבוצה שהשיגה כמות נמוכה של נקודות עומדת להדחה. הצופים בתוכנית משתתפים בהצבעה ומחליטים מי ימשיך בסדרה ומי יילך הביתה.

הפיג'מות – אחת הסדרות המוצלחות ביותר של YES. סדרה זו משודרת עוד משנת 2003 ומשתתפים בה כוכבי ילדים ונוער רבים, כמו למשל ימית סול, עודד פז, יניב פולישוק, דנה פרידר ועוד רבים וטובים. הסיפור בסדרה הוא של להקה לא מוכרת שעולה להופיע על הבמה בפיג'מות וסיפורה במשך 9 עונות שלמות. הנאה צרופה לילדים (ופעמים גם למבוגרים).

מסכימים עם הסדרות המופיעות שעלו לנו בסקר? חושבים שיש סדרות אחרות שאתם אוהבים ואינן מופיעות ברשימה זו? רשמו לנו ונשמח לדעת באילו סדרות מדובר.

 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר