לא יכולה בלי

מאת: שירה | 16.02.2014


הסיפור שלי מתחיל עוד כשהייתי קטנה. תמיד אהבתי לקבל תשומת לב ולהרגיש אהבה מהסביבה שלי. אבל זה תמיד היה נראה לי די ברור. הרי איזה אדם לא רוצה להרגיש נאהב?

הבעיה הייתה שלא ממש הצלחתי להבין מי אני וחשתי בכל עמקי נשמתי שאני צריכה למצוא את החצי השני שלי כדי להיות מאושרת. זה קצת מצחיק שאלו התחושות של נערה שאמורה לכייף וליהנות עם חבריה. זה לא שלא נהנתי ולא ביליתי, אבל תמיד הרגיש לי שחסר לי משהו.

ואז גדלתי, יצאתי עם בחורים עד שהכרתי את החבר הראשון. אין ספק שהשתניתי לטובה. הייתי רגועה ושלווה יותר. החיסרון היחיד היה שניצלתי את הזוגיות יותר מדי. הייתי תלוייה יותר מדי ונהנתי מהפינוקים ומהאהבה. לימים נפרדנו. וואוו- זה היה בום בשבילי!!! החיוך ירד מפניי בלי שליטה. אי אפשר היה שלא לשים לב לעצב שהשתלט עלי. הבדידות הזאת אחרי שחווים זוגיות ואהבה הייתה קשה לי מנשוא. לא מצאתי את עצמי וממש התאבלתי. אחרי שלא הייתה לי ברירה אלא לקבל את המצב, התחלתי לצאת, להשתחרר, לבלות. להגיד שהייתי שמחה ושלמה עם עצמי? ממש לא! אבל זו הייתה תקופה של התנסויות חדשות והרבה למידה על עצמי.


לא יכולה בלי אהבהאת מי שהיום הוא בעלי פגשתי דרך חברים. חששתי מאוד להיכנס שוב לזוגיות חדשה (כנראה שחוויתי טראומה מהפרידה הקודמת). הקשר שלנו נבנה אט אט בהרבה שיחות טלפון עד שהסכמתי להיפגש. התחלנו את הקשר שנינו ממקום קשה ולא טוב של כל אחד מאיתנו. היום אנחנו נשואים באושר (וגם לא מעט קשיים) עם שני קטנטנים.


הזוגיות הזאת לימדה ומלמדת אותי המון. עשיתי לא מעט מהפכים בגישה שלי לחיים ובעיקר הפכתי להיות אדם עצמאי יותר. אך תמיד ישאר בי המקום של הילדה הקטנה שרוצה שיחבקו אותה, ילטפו אותה ויגידו לה כמה אוהבים אותה. אני יודעת שאני יכולה להסתדר לבד אבל אני פשוט לא רוצה!!! כיף לי לקום בבוקר ליד אהובי וללכת לישון מחובקת איתו בלילה. כיף שיש למי להתגעגע ואת מי לפנק ולהפתיע. והכי כיף שיש לי בבית את החברה הכי טובה. מישהו שאני מספרת לו הכל (כמעט...) ויודעת בלב שלם שהוא יתן לי את העצה הכי טובה ונכונה בשבילי כי הוא מכיר אותי כ"כ טוב, לעתים נדמה לי שאפילו יותר ממה שאני מכירה את עצמי. 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר