טיפים לאמא המאפרת בפורים

התחפושת מוכנה, הילדים מתרגשים ומשלוחי המנות עוד רגע ארוזים. אין ספק, פורים הוא זמן מיוחד לחגיגות!

מאת: מערכת ילדים פלוס | 13.03.2020

רגע לפני שהתחפושות נלבשות בחגיגיות רבה, את וודאי יודעת שכדי שהן יהיו באמת מוצלחות, הן זקוקות לטאצ' נוסף: איפור מתאים. אם את אמא משקיענית ומתכננת לאפר את הילדים בבית, הנה חמישה טיפים שיסייעו לך לעשות את זה באופן מושלם.

1. בחרי פלטת צבעים מגוונת
לקראת פורים מציעות רשתות השיווק שלל פלטות צבעים ייעודיות לפורים ובהן גם צבעים זוהרים וצבעוניים במיוחד. לכן, כשאת משוטטת בשווקים ובחנויות ומחפשת את פלטת האיפור המתאימה, העדיפי תמיד לרכוש איפור המגיע כפלטת צבעים שבה יש שלל גוונים. באופן זה תוכלי ליצור אינסוף שילובי צבעים מוצלחים ולהבטיח שלא משנה אילו צבעים דרושים לאיפור  הם ימצאו לך בעת הצורך. 

2. העדיפי איפור על בסיס מים
התאמת האיפור לתחפושת היא חשובה, גם הנראות של הילדים כשיצעדו בגאווה לגנים ובתי הספר עם תחפושותיהם, אך בריאות עור הפנים חשובה יותר מכל. לכן, העדיפי לרכוש איפור על בסיס מים ולא על בסיס שמן. זהו איפור ייעודי לפנים הנחשב לעדין יותר ולכן גם ניתן להסירו בקלות יתרה באמצעות מסיר איפור בעת הצורך, זאת מבלי שהדבר יפגע בעמידותו. נוסף על כך הוא יורד בקלות מהבגדים.


טיפים לאיפור בפורים


3. לפני האיפור: צפי בסרטוני הדרכה 
הרשת גדושה ומלאה בשלל סרטוני הדרכה מוצלחים לאיפור מושלם. חיפוש אינטרנטי קצרצר של סוג האיפור המבוקש בהתאם לתחפושת, יעלה תוצאות מגוונות שיסבירו לך צעד אחר צעד מהם השלבים להשגת התוצאה הרצויה. בין השאר, תקבלי מידע אודות האיפור הרצוי, מברשות מתאימות ושלבי הכנה אם יש (לדוגמה: משיחת צבע על כל הפנים לקבלת מראה מסוים),כך תוכלי ליצור בעצמך את המראה המנצח. בעידן המתקדם של ימינו, אין צורך לאלתר סגנונות איפור או להיות מאפרת מדופלמת, מספיק לצפות בסרטוני הדרכה נוחים ופשוט לעשות זאת בעצמך.

4. הסוד לאיפור מוצלח: לקום מוקדם יותר
יום התחפושות מגיע ואת מגלה ששלושים דקות בלבד מפרידות בין הילדים לבין הצלצול של תחילת יום הלימודים, אך הם עדיין לא מאופרים! בבוקר כזה עמוס ובמיוחד אם יש מספר ילדים שצריכים להתאפר, מומלץ להשכים ולקום מוקדם יותר כדי להשאיר די זמן לאיפור נינוח ולתוצאה נהדרת. הדבר יהיה יעיל מאוד גם במקרה שהאיפור נהרס או לא תואם את התוצאה הרצויה. ביום לחוץ שכזה, השאירי לעצמך זמן לעבוד בנחת. הילדים, תהיי בטוחה, יקפצו מהמיטות בשמחה!

5. הצבת מראה במהלך האיפור
כל אמא יודעת: לא כל הילדים מסוגלים לשבת במשך זמן ארוך על כיסא ולהמתין בסבלנות עד שמלאכת האיפור תסתיים. כדי להפוך את זמן ההמתנה למהנה יותר, תוכלי להציב מראה מול המתאפר או המתאפרת. באופן זה, כשהם יכולים לצפות במהלך העשייה, הזמן יעבור הרבה יותר מהר  והם ייהנו מכל רגע.
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר