אודות ילדים פלוס

אודות ילדים פלוס

הפורטל המקיף להורים

 

כיצד נולד פורטל "ילדים פלוס"?

כשחושבים על משימות לא קלות בחיינו, בוודאי הורות תחשב למשימה המאתגרת והמורכבת מכולן עבור רבים מאתנו. אנו שואפים להיות ההורים הטובים ביותר, לתת לילדנו את הכי טוב שיש וכמובן לראות אותם נהנים ומאושרים וכל זה לצד משימות רבות נוספות הממלאות את חיינו ולא משאירות לנו זמן רב פנוי.
 
כיום, כשמדיית האינטרנט הפכה לכה נוחה ונגישה, אנו יושבים מול המחשב ומקווים למצוא בזמן קצר ובמקום אחד מידע מקיף ככל הניתן בכל הקשור לילדנו. אך במקום זאת, אנו מוצאים את עצמנו מבלים שעות רבות בחיפוש מסורבל, מדלגים מאתר לאתר ומלקטים מידע חלקי באתרים שונים. עייפים ומתוסכלים אנו מבלים את מעט הזמן שנשאר לנו עם ילדנו.
במיוחד בשל כך, חשבנו איך נוכל ליצור מקום שיהפוך הן את חווית הגלישה והן את חווית ההורות לקלות ונעימות יותר. מקום עם מידע מקיף שייתן מענה לכלל צרכיהם של הורים בזמן קצר ובצורה נוחה וידידותית.


חברנו יחד הורים מתחום החינוך והטכנולוגיה ולאחר מלאכת מחשבת מרובה וחודשים של חיפושים, סקרים, דיונים ולא מעט התלבטויות אנו גאים להציג בפניכם את אתר "ילדים פלוס"- הפורטל המקיף להורים. "ילדים פלוס" פותח בפניכם ההורים, עולם עשיר במידע ובפתרונות לטווח רחב של גילאי ילדים.

מה יש באתר?
באתר שלנו תקבלו פלוס מהכל! אצלנו תוכלו למצוא אינדקס מקיף וידידותי של נותני שירותים בתחום הילדים, ערוץ סרטונים, כתבות תוכן בנושאים שונים ומגוונים, פינת יצירה עם מגוון עצום של רעיונות לפעילויות עם ילדים, מבצעים וחדשות, טיפים, המלצות, פורומים ועוד תכנים רבים שקובצו במיוחד למענכם ההורים!


אנו כאן כדי ללוות אתכם לא רק בהתחלה, אם כי לאורך כל הדרך...מאחלים לכם חווית גלישה נעימה ומועילה!
 
מערכת "ילדים פלוס"
 
 
 
 
 
 

אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר ו/או הודעות פרסומיות
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר