לעשות לילד/ה שמח – קליפ ליום הולדת

יום ההולדת של הילד או הילדה מהווה הזדמנות מושלמת לעשות להם קצת שמח, במיוחד לאור המצב לאורך השנה האחרונה בה הילדים סובלים לא פחות מכולנו מהשפעות הקורונה, ומפסידים חודשים ארוכים של אינטראקציה חברתית במסגרות החינוך, בחוגים וכו'.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 10.02.2021

בעוד הילדים שלנו בילו חלק גדול מדי מהשנה האחרונה סגורים בבית ומול המסכים, יום הולדת מהווה הזדמנות מצוינת לעשות קצת שמח, במגוון דרכים שונות. במיוחד לאור העובדה כי עדיין לא ניתן לערוך אירועים רבי משתתפים, נדרשים כאן פתרונות יצירתיים שונים. קליפ ליום הולדת הוא פתרון משמח ומרגש שכדאי לשקול בחיוב 


להזכיר לילד/ה שאוהבים אותם וחושבים עליהם – קליפ ליום הולדת
ישנם כמה יתרונות משמעותיים להקלטת קליפ לכבד יום ההולדת של הילד/ה, תמיד ובאופן כללי אך על אחת כמה וכמה עכשיו, בתקופת הקורונה. 
בתור התחלה, חשוב להבהיר את היתרונות של קליפ מרגש הנערך במיוחד לכבוד יום הולדתם של הילד/ה שלנו – זו הזדמנות מצוינת להזכיר להם שישנם הרבה אנשים שחושבים עליהם ואוהבים אותם, גם במהלך תקופה מאתגרת זו בה אולי לא יצא להם להתראות במשך הרבה זמן יחסית. ניתן כמובן להשתמש בשיר אשר אהוב במיוחד על אותו/ה ילד/ה, ולכתוב מילים אחרות אשר יתאימו ספציפית לילד/ה ויספרו עליו/ה ועל חייהם.

קליפ
 

יתרון מרכזי של אפשרות זו הוא כי קליפ ליום הולדת הוא משהו שאפשר לעשות גם עכשיו, וגם בשיאו של הסגר. בהתחשב בכך שלכולם היום ישנן מצלמות ווידיאו איכותיות בסמארטפונים, בטאבלטים ובמגוון מכשירים אחרים, רבים מהחברים וקרובי המשפחה של הילד/ה יכולים להקליט עבורם ברכה מצולמת, או אפילו לקחת חלק בקליפ (להקליט את עצמם שרים) בהתאם להוראות שלכם או נשל מי ש"מפיק" את הקליפ.


כיצד לעשות זאת נכון?
כאמור ניתן להקליט קליפ ליום ההולדת במגוון דרכים, כאשר את מרבית התוכן של הקליפ ניתן לצלם גם בתנאים של ריחוק חברתי, על ידי שליחת בקשות לאנשים והילדים שאנחנו מעוניינים שיופיעו בקליפ, ולבקש מהם שיקליטו את עצמם שרים שורה או חלק כלשהו מהשיר. בנוסף, ניתן ורצוי כמובן גם להקליט לפחות חלק מהשיר באולפן מקצועי, בעדיפות כזה המתמחה ספציפית בקליפים לימי הולדת ועבור ילדים.
דוגמה מצוינת לכך תוכלו למצוא באולפני דניאל – אולפן הקלטות מקצועי אשר מספק תמיכה והכוונה מלאות גם לאנשים אשר אינם קשורים לעולם המוזיקה ופשוט רוצים קליפ יום הולדת עבור ילדיהם. באמצעות הפקה מקצועית, ליווי והדרכה צמודה של אנשי האולפן, תוכלו להבטיח קלים מושקע ומשמח באמת לכבוד יום ההולדת הקרב ובא.
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר