9 דברים שצריך לקחת בחשבון כדי לשרוד טיסה לחו"ל עם הילדים

חופשה עם הילדים מעבר לים מבטיחה שעות ארוכות של זמן איכות וחוויה בלתי נשכחת. יחד עם זאת, הכל מתחיל בטיסה מוצלחת: הנה כמה דברים שכדאי לדאוג להם עוד לפני שמגיעים לנתב"ג

מאת: מערכת ילדים פלוס | 31.12.2015

הורים שמתכננים חופשה בחו"ל צריכים להתמודד עם האתגר של טיסות משפחתיות. ילדים לא תמיד מקבלים בהבנה את הצורך בישיבה ממושכת בתוך מקום סגור, אך מצד שני בהחלט אפשר לשפר את החוויה אם נערכים לכך מראש. הנה 9 דברים שמהם אפשר להתחיל:
1. קחו מנשא תינוקות
יש חברות תעופה שלא ירשו לכם לעלות עם עגלת הילדים למטוס. במידה ואינכם יודעים מראש את המדיניות, קחו איתכם מנשא תינוקות. המנשא ישמש אתכם עד העגלות בשדה התעופה עצמו, או לחילופין עד המסוע שבו תוכלו לאסוף מחדש את העגלה.

2. השתמשו במלתחה חד פעמית
קחו בחשבון שהבגדים של הילדים עלולים להתלכלך עוד לפני שתמצאו את מקום הישיבה שלכם במטוס. לכן, הלבישו אותם במלתחה חד פעמית הכוללת חולצות טריקו ישנות. במידה והבגדים אכן מתלכלכים כפי שצפיתם, פשוט השליכו אותם לפח האשפה הקרוב.

3. תנו לילד תיק קטן
נצלו את החיבה של ילדים לסחיבת דברים. תנו לילד תיק קטן עם צעצועים, ספרים או פריטים שהוא אוהב, אך הביאו בחשבון גם אפשרות שבה אתם תהיו אלו שמבצעים בסופו של דבר את הסחיבה.

4. קחו איתכם חטיפים ארוזים
חטיפי בריאות יכולים להציל את החופשה שלכם. קחו איתכם כמה חטיפים באריזות חד פעמיות, שלא דורשות הכנה או עלולות להכתים את הבגדים. ברשימה הזו תמצאו צימוקים, אגוזים, בייגלה, בוטנים, דגני בוקר ועוד.

5. אל תשכחו לקחת מים
קחו בחשבון שבחו"ל לא תמיד יהיו לכם בקבוקים זמינים עבור התינוק. כדאי לשים גם את הבקבוקים עם הפטמות הישנות בתיק למקרה שהם יילכו לאיבוד, ולהביא בקבוקי ספורט עבור ילדים עד גיל שבע. תוכלו גם להשתמש בבקבוקי תינוקות חד פעמיים כדי להרגיע את התינוק בזמן העלייה למטוס או המתנה למזוודות.

6. הביאו שקיות ניילון
שקיות ניילון יסייעו לכם לאסוף את האשפה סביב המושב עד שתגיע דיילת. הביאו איתכם כמה שקיות שיעמדו לרשותכם גם במהלך הטיול והחופשה.

7. השאירו כמה הפתעות
אל תגלו לילדים על כל הצעצועים שהבאתם להם. השאירו כמה הפתעות לטיסה וכך תוכלו לשמח אותם כאשר יאבדו סבלנות.

8. הביאו נגן מוזיקה
כל נגן מוזיקה יכול להנעים את זמנו של הילדים ולגרום לו תחושת ביטחון. הביאו איתכם נגן ישן או לחילופין מכשיר מדיה אחר, אך ודאו שמותר להפעיל אותו בטיסה.

9. אל תחששו לקבל עזרה
קחו בחשבון שהרבה אנשים אוהבים ילדים ויציעו לכם עזרה. הסכימו לקבל אותה ותגלו שהמשימה קלה מכפי שחשבתם.

מוכנים לטיול המשפחתי הבא שלכם? להזמנת טיסות היכנסו לאתר אל על
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר