המלצה על מברשות הקסם- מתנה קסומה לילדים

הפעם בחרנו להמליץ לכם על מתנה מיוחדת לילדים. לכאורה מדובר בערכת צביעה פשוטה, אך בעזרת המברשות והצבעים ניתן להפיק ציורים מרשימים וצבעוניים במיוחד. הבן שלנו אהב מאוד וגם אנחנו.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 25.01.2015

מתנה קסומה לילדים האומנותיים ואוהבי היצירה- מברשות הקסם. את הערכה ראינו במקרה בדוכן בקניון, לא יכולנו שלא להתרשם מההמחשה שהתקיימה במקום ורכשנו מייד ארבע ערכות, אחת לבננו המתוק והשאר כמתנות.

אז מה מכילה הערכה של מברשות הקסם?
הערכה מכילה 6 מברשות בשלושה גדלים שונים, 6 בלוקים של צבעי גואש ודף הוראות. את המברשות ניתן לאחסן בקלות, כאשר לכל מברשת יש את המקום שלה. כך המברשות לא הולכות לאיבוד בבית. דף ההוראות מסביר בצורה ברורה ובליווי תמונות, כיצד משתמשים בערכה וכיצד מנקים אותה לאחר השימוש. 

מברשות הקסם

מה הופך את הערכה לכל- כך מיוחדת?
  • צבעי הגואש נהדרים במיוחד לאור העובדה שהם מוצקים ולא נוזליים כפי שאנו נתקלים בהם בדרך כלל. מה שאומר שכל עוד הם לא באים במגע עם מים, הם אינם מלכלכים, גם אם הילדים נוגעים בהם עם הידיים. 
  • קל מאוד לניקוי- הצבעים מזכירים יותר צבעי מים, ובקלות רבה ניתן לנקות אותם ממשטח העבודה במקרה והוא התלכלך. במקרה שלנו באיזשהו שלב, הקטנצ'יק החליט שהוא מתיישב על הרצפה וצובע, מה שהשאיר סימני צבע על הרצפה. מהר מאוד הבנו שאין מה לדאוג, ובעזרת מגבון לח הצלחנו לנקות את המקום. כמו כן, את המברשות והספוגים מנקים באופן פשוט בעזרת מים ומחזירים לערכה. 
  • תוצאת ציור מרהיבה שמתאפשרת אודות לכך, שניתן בעזרת מברשת אחת לבחור במקביל ארבעה צבעים ולצייר באמצעותם על הנייר. אפילו הציור הפשוט ביותר יוצא מרהיב ויפה יותר באמצעות מברשות הקסם.
  • ניתן לצבוע לא רק על דפים רגילים, אלא גם על משטחי עבודה אחרים כמו קלקר, קנבס, קאפה ואפילו עץ.
  • בטיחותי- הצבעים אינם רעילים, כך שבטוחים לשימושם של ילדים קטנים.
  • מתאים לשני ילדים- אם אתם מחפשים מתנה לשני אחים, זו מתנה מושלמת. הערכה מיועדת להנאתם של שני ילדים. יש שתי ספוגיות בהן טובלים את המברשות, וכן יש 6 מברשות, שתי מברשות מכל סוג. כך לא יהיו ריבים, ואחים יכולים להעביר זמן איכות יחד. 

מברשות הקסם


החוויה שלנו עם מברשות הקסם
הקטנצ'יק שלנו אוהב מאוד לצייר, בצבעים, טושים, צבעי גואש, גירים ועוד. חווית הצביעה משתנה בהתאם לצבעים בהם אנחנו משתמשים, האחיזה שונה, התוצר שונה ונוצר יותר עניין ללא ספק. אצלנו הקטן כל פעם מבקש משהו אחר. לעתים הוא מעדיף לצייר בטושים ולפעמים מתחשק לו להחזיק מכחול בידו ולצבוע עם צבעי גואש.

כשראינו את מברשות הקסם ידענו מיד שהקטן יתלהב מהרעיון, והאמת שגם אנחנו מאוד התלהבנו כשראינו את התוצרים המרהיבים שמסוגלת הערכה להפיק. 

חזרנו הביתה נלהבים עם המתנה המיוחדת ומייד הקטן ניגש לעבודה. האמת, לא יכולנו לשבת בצד ורק להתבונן, ומייד אחזנו מברשת בידנו והצטרפנו למלאכת הציור. העברנו את הזמן בכיף ולא הפסקנו להתלהב. 

הנה התוצר הראשון של הקטן שלנו:

מברשות קסם

והנה הציור שאנחנו ציירנו:

מברשות הקסם


אנו ממליצים לרכוש כן ציור לילדים עם דפים גדולים. כשצובעים עם המברשות, הדף מתמלא מהר מאוד בצבעים וכל פעם צריך להחליף דף. בדפים גדולים שטח העבודה הוא גדול יותר ואז אפשר לצייר יותר פריטים. 

אז אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת לילדים, מקווים שקיבלתם רעיון.  
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר