סקירת הספר: ברוכים הבאים לאי הבנה

זה סיפור לכל אותם אנשים שמגדילים ומאדירים את המריבות והויכוחים, לאלו שמרוב כעס ורוגז שכחו איך מוותרים, איך משלימים ואיך מחזירים את האהבה ללב, אבל בעצם במחשבה שנייה, זה סיפור שמיועד לכל אחד ואחת מאיתנו, כי כולנו מוצאים את עצמנו בויכוח או מריבה עם השכן, עם החברה או עם אחד מבני המשפחה.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 14.02.2018

כשקראתי את הספר לראשונה, עלה בראשי שירו של שלמה ארצי "תתארו לכם עולם יפה פחות עצוב ממה שהוא ככה, ואנחנו שם הולכים עם שמש בכיסים..." כולנו היינו רוצים להתעורר לעולם יפה, עולם של שלום, של רוגע ואהבה. הספר "ברוכים הבאים לאי הבנה" מזכיר לנו שכל סכסוך ומריבה יכולים להיפתר בקלות בעזרת קצת רצון ומחשבה. 
ברוכים הבאים לאי הבנה

את הספר קראתי לשלושת ילדיי הפרטיים בזמן נסיעה משפחתית ברכב, הגדול בן 6, האמצעית בת שנתיים וחצי והקטנטונת בת פחות משנה שהייתה קשובה גם אם לא הבינה אף מילה. 
הילדים הפתיעו בקשב רב, גם בלי שראו את הספר והאיורים.
זאת הייתה הזדמנות נהדרת לשוחח על הנושא עם הילד הגדול, ששאל לא מעט שאלות. 

הספר נעים למראה וקליל לקריאה. הוא כתוב בחרוזים ואותו מלווה "סבא זקן, שכל סכסוך הוא פותר וכל בעיה מתקן", הסבא שאליו כולם נוהרים כדי למצוא פתרון לבעיה ויטכס להם עצה. וכשכולם אליו מגיעים מחכה להם הפתעה עם מסר חשוב. 

לרכישת הספר- ברוכים הבאים לאי הבנה
או דרך הסופרת בטלפון: 050-3077149


זהו ספרה השלישי של איריס איזדורפר בר, לאחר "ידעתי ראשון" ו"בקופסה קטנה מכסף" שזכה לתו תוכן מכון אדלר להוראה. הוצאת גוונים. איורים: תהילה גולדברג.

 


 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר