היער השחור עם ילדים – האם זה כדאי?

אם אתם מחפשים יעד חלומי שכולכם תחזרו ממנו מרוצים, היער השחור עם ילדים זו אפשרות טובה. ביער השחור טיול עם ילדים יכול להיות מעניין ומרגש, אז למה שלא תתחילו לתכנן כבר עכשיו את הבילוי הקרוב?

מאת: מערכת ילדים פלוס | 03.02.2019

מתי בפעם האחרונה באמת יצאתם לטיול מפנק עם כל המשפחה? מתי יצא לכם להיות עם הילדים שלכם יותר משעתיים בסוף היום? אם אתם לא זוכרים מתי זה קרה בהחלט כדאי לנצל את החופשה הקרובה ולעשות משהו ביחד. מה שכן, עם כל הכבוד לאותם הטיולים שתוכלו לעשות בארץ, לא הגיע הזמן שתיסעו עם הילדים למקום אחר, מרוחק ומעניין? אם אתם מחפשים יעד חלומי שכולכם תחזרו ממנו מרוצים, היער השחור עם ילדים זו אפשרות טובה. ביער השחור טיול עם ילדים יכול להיות מעניין ומרגש, אז למה שלא תתחילו לתכנן כבר עכשיו את הבילוי הקרוב? זה לא משנה אם תיסעו רק אתם עם הילדים שלכם או שגם תזמינו זוג נוסף של חברים שיגיעו עם ילדיהם. מה שבטוח זה שאחרי טיול ביער השחור עם כל הילדים המשפחה שלכם תהיה מגובשת פי כמה ולכן זו השקעה משתלמת במיוחד. 
באיזו עונה בשנה היער השחור עם ילדים זו הבחירה הנכונה? 

באזור של היער השחור קר מאוד בחודשי החורף. לכן, אם אתם מתכננים היום טיול שיוכל להיות מפנק במיוחד עבורכם ועבור הילדים, אין ספק שעדיף יהיה לבחור עונות ידידותיות יותר. למעשה, כאשר מדברים על היער השחור עם ילדים עדיף לחשוב על עונת האביב או אפילו על הקיץ. יש לכך כמה יתרונות ברורים והם: 

  • מזג האוויר טוב ומזמין יותר
  • הפריחה בשיאה 
  • לילדים יש חופשה ואין בעיה להוציא אותם מהמסגרת 

אומנם זה נכון שכאשר נוסעים בשיא עונת התיירות המחירים יותר גבוהים, אך יחד עם זאת, גם הבילוי הרבה יותר מהנה. לכן, ההיגיון אומר שאם אתם כבר נוסעים, עדיף לעשות הכול כדי להבטיח שהבילוי יהיה חלומי, אז למה אתם מחכים? 


האם מדובר על חופשה יקרה? 

קשה להזכיר אפשרות כמו נסיעה ליער השחור לחופשה עם הילדים ולא לדבר על העלויות. כל הורה יודע לומר שכבר מהרגע שבו הוא יוצא מפתח הבית עם הילדים הוא משלם לא מעט כסף על הבילוי. עם זאת, כדאי לדעת שבמקרה של היער השחור עם ילדים לא תמיד החופשה צריכה להיות מאוד יקרה וזה תלוי, בין היתר, מתי אתם מתחילים לתכנן אותה. הרבה פעמים אם קונים כרטיסי טיסה מראש ומזמינים מקומות לינה כמה חודשים לפני החופשה – המחיר הסופי הרבה יותר זול. לכן שווה לבדוק את האפשרות הזאת, כי מה פתאום שתשלמו ביוקר על הבילוי הקרוב שלכם עם הילדים?


 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר