המלצות ומידע על בריאות ילדים באינטרנט

בתור הורים לילדים אתם בוודאי דואגים וקשובים מאוד לבריאותם, שמים לב לתזונה שלהם ומטפלים בבעיות הצצות מעת לעת. כמו כל הורה בישראל גם אתם כבר יודעים שבאינטרנט קיים מידע על בריאות ילדים, אבל חשוב לקבל אותו ממקור רציני ואחראי המספק מגוון כלים ידידותיים. דוגמא טובה לכך מצאנו בפורטל "שאל את הרופא" הפועל לקידום הבריאות של כלל האוכלוסייה בישראל, כולל ילדים ובני נוער.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 28.10.2018

לדעת היכן לחפש את המידע
רשת האינטרנט כבר מזמן הפכה למרכיב משמעותי ובסיסי בחיינו, ואנו משתמשים בה כדי להתעדכן בחדשות, להזמין כרטיסים לסרטים והצגות, למצוא חוגים ופעילויות העשרה לילדינו, ועוד. גם אל עולם הרפואה נכנסה הרשת וחוללה בו שינויים מהותיים, בפרט בכל הקשור להשגת מידע, קבלת טיפים והמלצות, ויצירת קשר בין רופאים לציבור. יחד עם זאת, עקב הצפת המידע שבחלקו מבוסס מחקרית אך חלקו שמועתי, חשוב לברור היטב את האתרים שבהם אתם גולשים. ישנה חשיבות גדולה לבחירת אתרים גדולים כמו "שאל את הרופא" המתמחים אך ורק בתחום הרפואי, ובהם ניתן למצוא מידע עשיר, להתייעץ עם רופאים, לראות סרטונים ולקבל טיפים והמלצות.


בריאות ילדים


חשיבותם של פורומים לבריאות ילדים
גם ילד בעל בריאות תקינה לחלוטין ילקה לאורך השנה לפחות במחלה עונתית אחת או שתיים, אפילו אם קיבל את כל החיסונים הנדרשים. בעיתות אלו ההורים נעשים דאוגים יותר ולא פעם מחפשים ייעוץ מקצועי. אחת האפשרויות היא להיכנס לפורומים בתחום בריאות ילדים ותינוקות בפורטל "שאל את הרופא", אותם מנהלים מומחים בבריאות ילדים בעלי ניסיון רב. כל שצריך לעשות הוא לרשום את השאלה באופן אנונימי (או לא אנונימי), ובהקדם האפשרי הרופא יחזור אליכם. אפשרות נוספת לקבלת מידע במסגרת הפורטל היא לקרוא את מגוון הכתבות, שברובן נכתבו על ידי רופאי ילדים. כל שצריך לעשות הוא להיכנס למדור העוסק בבריאות ילדים ותינוקות בפורטל, או לחילופין להיעזר במנוע החיפוש ולרשום את הנושא שמעניין אתכם: "שפעת", "אלרגיה" וכיוצא בזאת. מדובר בכתבות שיעזרו לכם להכיר את הגורמים, התסמינים והסיכונים של המחלות, את הדרך בה מתייחסת הרפואה אליהן, ואת הטיפולים הקיימים בהתאם למצבו של הילד.ואם אתם מחפשים רופא ילדים או כל מומחה אחר עבור ילדכם, בפורטל "שאל את הרופא" תוכלו למצוא אותו בקלות רבה. שוב, תוכלו להשתמש במנוע החיפוש בשביל למצוא מומחה הפועל באזור מגוריכם באופן פשוט, קל ומהיר. לאחר מכן תוכלו לראות את כל המידע על המומחה ולעיתים גם לקרוא כתבות שלו ואפילו לפנות אליו בפורום, ולפיכך להחליט האם הוא מתאים עבורכם.


בפורטל שאל את הרופא יש עוד מגוון כלים נגישים ונוחים לשמירה על בריאות ילדיכם. אל תהססו להשתמש בהם. לאתר: https://www.medonline.co.il/
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר