היצע גדול של גני ילדים בפתח תקווה

לקראת סיומה של חופשת הלידה מחפשות אימהות רבות תינוקייה, משפחתון או גן עבור ילדם הקט. בין גני ילדים בפתח תקווה אפשר למצוא שפע של אפשרויות לסוגים שונים של גנים על פי גילאי הילדים.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 06.12.2018

אחרי כמה חודשים של טיפול אינטנסיבי קשה מאד לחזור לעבודה ולהשאיר את הדבר היקר לכן מכל בידיהן של מטפלות זרות לחלוטין. כל אימא תבקר בהרבה מאד גני ילדים בפתח תקווה עד שהיא תחליט על הגן שבו היא מרגישה שהילד שלה יקבל יחס מדהים, חם ומשפחתי. גן זה יהיה ביתו השני בשעות שהוריו יהיו בעבודה ושם הוא ייהנה לשחק, לישון ולאכול. 

התכנית החינוכית בגן 
בגני ילדים בפתח תקווה שבהם הגננת והמטפלות משקיעות ומלמדות את הילדים כישורי חיים, שפה, משחק, מוסיקה ועוד, הילדים שמחים להגיע בכל בוקר לגן וגם שמחים לחזור הביתה אחה"צ. אפשר לראות בגנים הללו שפע של משחקים צבעוניים בתחומים רבים, חצר ובה דשא סינטטי, מגלשה, כלי תחבורה משחקים ושלל אטרקציות לרווחת הילדים.
הילדים נהנים במהלך השבוע מחוגים שונים כמו מוסיקה, דרמה, ספורט, ליטוף חיות ושפע של פעילויות שעושות את ימיהם בגן למסקרנים, מרתקים ומלאי עניין. 

ילד עם הורים

חוות דעת על גן הילדים
חשוב לסייר בגנים הסמוכים למקום המגורים ולקבל המלצות מחברות ובנות משפחה על מסגרות חינוכיות מוצלחות במיוחד.
יש כמה דברים אקוטיים שחייבים לוודא שהם קיימים בגני ילדים בפתח תקווה כמו רשת מצלמות, גן שקיבל תו תקן, גן שהוא חלק מרשת גנים וכך יש עליו פיקוח. מפקחת מגיעה לשם אחת לתקופה ובוחנת את ההתנהלות בגן על פי כמה פרמטרים בסיסיים.

ארוחות בגני הילדים 
הארוחות וההיגיינה בעת הכנת המאכלים השונים הן הבסיס לבריאותו של הילד. לכן יש לבדוק מי מבשלת בגן, איך נראה המטבח, רמת הניקיון בו, מהם התפריטים ואם תזונאית היא זו שמחליטה על הרכבי המזון היום יומי בגן. 

ותק של גן הילדים 
גן ילדים שפועל הרבה מאד שנים ומגדל דורות של ילדים, הוא ברוב המקרים גן מוצלח. אם הגננת שופעת חיוכים וחלק מהמטפלות עובדות בגן הרבה מאד שנים ואין רוטציה גבוהה של העובדות, דבר זה יכול להעיד על גן שהוא איכותי ואמין. בכל מקרה לנוכח מקרים רבים שקרו בשנים האחרונות ברחבי הארץ חשוב לבדוק כל מקום מכמה היבטים, לשאול ולחפש חוות דעת באינטרנט הן חיוביות והן שליליות.

גני ילדים בפתח תקווה 
לפרטים נוספים, כנסו לאתר b144 כדי למצוא את גני הילדים המתאימים ביותר עבור ילדכם. זו רשימה נוחה מאד המסבירה על הגנים לגבי מיקומם בעיר, גילאי הילדים, הוותק של הגן ומידע רב נוסף שיעזור לקבל את ההחלטה הראשונית ולאחר הסבב בגנים יתבצע סינון נוסף וייבחר הגן שנראה האיכותי ביותר. 
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר