עשר שכונות מומלצות למשפחות צעירות

כל זוג צעיר שמעוניין לקנות או לשכור דירה באזור מסוים בישראל מעוניין לדעת מהי אותה שכונה בה אידיאלי לגדל ילדים.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 31.07.2015
 

חלק מהפרמטרים החשובים לבדיקה תמיד יהיו רמת החינוך באותו אזור, תשתית התחבורה הציבורית, האם יש בה סניף של קופת חולים, האם יש בקרבת מקום תחנת טיפת חלב, האם יש ספריה, חנויות, גני שעשועים ואטרקציות שונות שמתאימות לילדים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את עשר השכונות המומלצות ביותר למשפחות צעירות. 


עשר שכונות מומלצות למשפחות צעירות


עשר השכונות המומלצות למשפחות צעירות
1.נווה גנים קריית מוצקין
בשנים האחרונות אזור הקריות הפך לאזור פופולרי בקרב זוגות צעירים. אזור הקריות מחולק לאזורים חדשים וותיקים. שכונת נווה גנים נחשבת לאחת השכונות היפות של מוצקין והתשתית שלה מותאמת למשפחות צעירות, אם מדובר על בית ספר יסודי, גני ילדים, מעונות יום, פארקים ציבוריים, סופרמרקט, בתי קפה, תשתית מפותחת של תחבורה ציבורית ועוד.

2.נתניה שכונת קריית השרון
שכונה חדשה ואטרקטיבית שממוקמת בקרבת המכללה האקדמית נתניה בצידה המזרחי של נתניה. בשכונה פארק ציבורי שאידיאלי לפיקניקים ומשחקים עם הילדים, פארק אלונים. כמו כן, יש בה גני ילדים, פעוטונים, בית כנסת ועוד. בשכונה קיימים עסקים פרטיים בתחום המזון, כמו למשל פיצה בנתניה, סופר מקומי ועוד. השכונה מלאה בזוגות צעירים ובשנת 2006 היא הוכתרה על ידי עיתון דה מרקר בכינוי 'שכונה ממריאה', דבר שגרם להתעניינות גדולה מצד זוגות צעירים רבים. 

3.פתח תקווה שכונת הדר המושבות
זוהי שכונה אהודה על זוגות צעירים בפתח תקווה והסביבה, השכונה תופסת תאוצה בשנים האחרונות ובונים בה כמה שיותר דירות למשפחות צעירות. בשכונה קיימות המון פינות ירוקות וידידותיות לזוגות צעירים ולילדים צעירים שאוהבים להשתובב בפארקים ובגנים הציבוריים.

4.רעננה-שכונת לב הפארק
גם שכונה זו היא שכונה שמתאימה למגורים של זוגות צעירים עם ילדים קטנים. בשכונה קיימים פעוטונים, גני ילדים בתי ספר, מקום נגיש להורים הצעירים ולילדיהם. מחירי הדירות סבירים בהחלט ותמורת סכם לא גבוה במיוחד תוכלו לרכוש דירה בשכונה זו ברעננה.

5.יקנעם עלית- גבעת יערה ואלונים
האוכלוסייה בגבעה איכותית ומשכילה, השכונה מורכבת מהורים צעירים, רובם אנשי הייטק שעזבו את חיפה הגדולה לטובת מקום מגורים במחיר הגיוני ואטרקטיבי. קיימים המון מרחבים ירוקים ויפים, אזור שקט ומשרה רוגע על הסובבים.

6.רחובות- אזורי רחובות החדשה
השכונה נחשבת לשכונה חדשה צעירה ומלאת חיים המושכת אליה משפחות צעירות ואיכותיות. אחד היתרונות הבולטים של השכונה הוא הועד השכונתי שנהיה אקטיבי יותר ויותר, פועל רבות למען תושבי השכונה ויוזם פעילויות לילדים. גם כאן יש פעוטונים, גני ילדים ובתי ספר בקרבת מקום.

7.ירושלים- שכונת בית הכרם
שכונה ותיקה שמצליחה לשמור על הרמה הגבוהה שלה, מתגוררים בה בעיקר זוגות צעירים. בשכונה 3 בתי ספר יסודיים, בית ספר תיכון, סניפי בנק, גינות ציבוריות, מרכזי קניות ובריאות, מרכז קהילתי ומכללה לחינוך.

8.מכבים- רעות
יישוב קטן ואיכותי שאוחד עם העיר מודיעין אך כמובן שומר על ייחודיותו. מאופיין בבתים צמודי קרקע עם גינות ירוקות ובהמון מרחבים לילדים.

9.ראשון לציון- שכונת רמות
שכונת רמות נחשבת לאחת השכונות היותר מטופחות במערב ראשון לציון במיוחד בקרב אוכלוסיה צעירה. קיים פארק ענק לילדים וכן שביל מיוחד לילדים על מנת שלא יצטרכו לעבור כבישים לבדם.

10.קרית ביאליק-גבעת הרקפות
שכונה למשפחות צעירות, בשכונה פארקים גדולים לילדים, מרוחקת מעט מהרעש של העיר נמצאת ממש במערב העיר. שכונה שקטה המשרה רוגע.

כעת, משקראתם על השכונות המומלצות, כל שנותר הוא לבקר בכמה מהן, כי הרי אין כמו מראה עיניים. כשיהיה חיבור, תרגישו אותו מייד וכנראה ששם אתם צריכים לגור. 

 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר