רעיונות למתנות פרקטיות ליולדת

מה לקנות ליולדת? סקרנו עבורכם מספר מתנות פרקטיות שכל יולדת תשמח לקבל

מאת: מערכת ילדים פלוס | 06.06.2021

מה לקנות ליולדת? זו שאלה שקשה למצוא עליה תשובה חד משמעית. שהרי כל יולדת מקבלת עשרות מתנות לאחר הלידה, חלקם שימויים עבורה או עבור התינוק וחלקם פחות. אז לפני שאתם הולכים לקנות מתנה ומתלבטים מה שימושי ומה לא. סקרנו עבורכם מספר מתנות פרקטיות שכל יולדת תשמח לקבל.

מתנות עבור התינוק
תינוק קטן מביא עימו שמחה גדולה לבית, אבל גם מצריך המון ציוד ואבזור מיוחד, לפעמים היולדת מתארגנת מראש עם כל הציוד ולפעמים היא תעדיף לחכות לאחר הלידה ולקנות את מה שחסר. בכל מקרה כאשר מדובר במוצר בסיסי כמו שמיכת תינוק או אמבטיה לתינוק כדאי לעשות בירור קצר מול המשפחה כדי לברר אם יש בו צורך.

מארזים לתינוקות- כמעט כל רשת למוצרי תינוקות מציעה מגוון רחב של מארזים שימושיים המכילים ציוד בסיסי כמו משחת החתלה, טיטולים מגבונים משטחי החתלה, סבון לתינוק, מסרק, חיתולים, בקבוקים מוצצים ובגדי גוף. מדובר במוצרים שכל יולדת צריכה גם אם תקבל כמה מארזים כאלו יהיה להם שימוש עבור התינוק בייחוד כשמדובר במוצרים מתכלים כמו טיטולים משחות ומגבונים. 

ציוד לתינוק- כסא בטיחות, לול, אמבטיה, טרמפולינה, אוניברסיטה, עגלה, סט מצעים למיטת תינוק. מדובר במוצרים יקרים יותר ומאד שימושיים. אבל כאן כבר כדאי לעשות עבודת שטח ולברר מול בני המשפחה מה באמת חסר בבית עבור התינוק כדי להתאים את המתנה לצורך בצורה מדוייקת.

צעצועים- ישנם מגוון צעצועים לתינוקות, כמו נשכנים, רעשנים, צעצועי התפתחות, שטיחי פעילות, מובייל ועוד. כל הצעצועים לתינוקות חייבים להיות תקניים בטיחותיים לא מתפרקים וללא חלקים קטנים ומותאמים לשלבי ההתפתחות השונים ולכן יש לתת על כך את הדעת.

מתנות ליולדת

מתנות עבור היולדת
כל יולדת תשמח לפינוק אישי עבורה, ניתן לבדוק מול בן משפחה איזה בושם היא אוהבת או מאכל שישמח אותה. ניתן לרכוש עבורה אפילו תכשיט או מארז שוקולד. ישנם גם קורסים וסדנאות עבור אמהות לשנת ההתפתחות הראשונה של התינוק דבר השימושי במיוחד כשמדובר בילד ראשון. 

בכל מקרה לפני שבוחרים מתנה חשוב שהיא תהיה פרקטית, אם מדובר בביגוד לתינוק לעוד כמה חודשים יש לוודא שהוא יתאים לעונה (קצר / ארוך) כדי שיהיה שימושי. אם מדובר בילד ראשון או שני. ישנם דברים שיהיו מיותרים בילד שני ושלישי כמו עריסה שמיכות ומצעים. אבל טיטולים תמיד צריך וזה שימושי עבור כל תינוק שנולד. בגדי גוף שימושיים מאד גם אם לא מדובר בילד ראשון. מדובר בבגד שנלבש על בסיס קבוע ולרוב נזרק לאחר שימוש אינטנסיבי, כך שאף פעם זה לא מיותר, בגדי גוף מומלצים ומשמשים כבסיס מחמם בימי החורף או כבגד עצמו בימי הקיץ החמים. בכל מקרה אנחנו ממליצים להוסיף פתק החלפה לכל מתנה כדי לאפשר ליולדת לשנות את המוצר לפי טעמה האישי.

תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר