ציוד לבריכה/לים עבור תינוק

הקיץ מגיע ועימו הימים החמים, לכן ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לקחת לבריכה/ים כשיוצאים עם הקטנטנים.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 27.08.2021

הקיץ מגיע ועימו הימים החמים, כולנו רוצים להתרענן בים או בבריכה. גם התינוקות שלנו יכולים. כדי שתינוק יוכל להנות בבריכה או בים חשוב לדאוג לו לאבזור מתאים. אז כדי שלא תיסחבו עם כל הבית או תיתקעו בלי אביזר חשוב, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לקחת לבריכה/ים כשיוצאים עם הקטנטנים.

ציוד לבריכה עבור תינוק


מה חשוב לקחת לבריכה/ים כשיוצאים עם תינוק.
  1. כובע- חשוב מאד לכסות את ראשו של התינוק כאשר הוא נחשף לשמש. בייחוד בים או בבריכה שם הקרינה גבוהה. מומלץ לקחת כובע עם שוליים או מצחיה שיאפשרו להם הצללה מקסימלית.
  2. בגד ים- מומלץ להצטייד בבגד ים עם מסנן קרינה, כדי לתת לתינוק הגנה מקסימלית. ישנם בגדי ים מלאים, עם שרוול ארוך וקצרים יותר. בגדי הים מסוג זה מקנים סינון של UPF50+.
  3. קרם הגנה- חשוב ביותר, כדי להגן על העור הרגיש של התינוק ולמנוע נזקי שמש. ישנם קרמים המותאמים לתינוקות רכים מגיל חצי שנה חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש ולחדש את המריחה בהתאם לצורך.
  4. מגבת - כאשר יוצאים מהמים חשוב לעטוף את התינוק כדי להגן עליו ולייבש אותו במהירות. עבור תינוק שיודע ללכת אפשר להצטייד במגבת פונצ'ו אותה הוא יכול ללבוש בזמן השהיה מחוץ לבריכה. 
  5. בקבוק מים קרירים- בזמן השהיה בשמש חשוב לתת לתינוק לשתות כל הזמן בכדי למנוע התייבשות. ניתן לרכוש בקבוק מים ששומר על קור כדי  למנוע התחממות של המים בשמש הקופחת.
  6. אוכל- ידוע ששהיה בים או בבריכה מגבירה את הרעב. לכן חשוב לדאוג למזון עבור התינוק. ניתן לקחת כל מזון שהתינוק אוהב בהתאם לגיל שלו. אך לא מוצרים שמצריכים קירור כמו מעדנים או מוצרי חלב.
  7. חיתול בגד ים- חיתול ים הוא חיתול רב שימושי, המאפשר שהיה בטוחה במים לתינוק שאינו גמול. כך שהוא יוכל לעשות את צרכיו מבלי לגרום לאי נעימות וללכלך את מי הבריכה או הים. הבד של החיתול מונע מעבר נוזלים ועשוי בד מכותנה אורגנית. הוא בנוי כמו תחתונים נעימים ויכול לשמש גם כתחתוני גמילה.
  8. גלגל ים המיועד לתינוק- במרבית הבריכות לא יתאפשר לתינוק להיכנס ללא גלגל ים בטיחותי. לכן יש להצטייד בגלגל בעל תקן שיאפשר לתינוק ישיבה נוחה ובטוחה. 
  9. נעלי גומי- עבור תינוקות שלמדו ללכת, יש לצרף לתיק סנדלים או כפכפי גומי מתאימות שיאפשרו לו הליכה נוחה ונעימה על החול או הרצפה.
  10. שקית עבור הבגדים הרטובים- לא נעים לחזור הביתה עם תיק בו מעורבבים בגדים יבשים רטובים ציוד מגבות ועוד. שקית ניילון פשוטה תאפשר לשים את המגבות הרטובות בגדי הים חיתול הים ועוד, במקום אחד ובצורה אסתטית. 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר