טיפים לקניית שולחן טניס לילדים

כיצד תדעו איזה שולחן פינג פונג לקנות לילדים? התשובות במאמר שלפניכם.

מאת: מערכת ילדים פלוס | 31.08.2021

יש מגוון משחקים המיועדים לילדים אשר מסבים להם שעות רבות של הנאה, אחד הפריטים הללו הוא שולחן פינג פונג או בשמו הנוסף טניס שולחן. היופי במשחק זה הוא שניתן לשחקו בזוגות או רביעייה והוא מאפשר לילדים לשחק זה מול זה או יחד עם חברים. כיצד תדעו איזה שולחן פינג פונג לקנות לילדים? התשובות במאמר שלפניכם.

התקציב שעומד לרשותכם
הפרמטר הראשון שיש לבחון אותו בטרם קנייה של שולחן פינג פונג הוא מה הסכום העומד לרשותכם לטובת ההוצאה הזו. לשולחנות פינג פונג יש מאפיינים שונים אשר מוזילים ומייקרים אותו כמו החומר שממנו עשוי השולחן, הגודל של השולחן הרצוי, האם יש לו פיצ'רים נוספים כמו גלגלים, האם ניתן לקפל אותו ועוד. לכן, חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהבין בפני איזו הוצאה אתם עומדים ורק אז לעשות החלטה מושכלת בנושא.

מיקום, מיקום, מיקום
רגע לפני שאתם קונים שולחן, כדאי להחליט היכן הוא יונח. אם אתם מעוניינים להציבו בתוך הבית תוכלו לרכוש שולחן רגיל וסטנדרטי שלרוב עשוי מעץ. לעומת זאת אם החלטתם להציבו בגינה שלכם או במרפסת עליכם להתייחס לכמה פרמטרים כמו: חום, קור, לחות, גשם, אבק, לכלוך ורוחות המחייבים אתכם לרכוש שולחן שיהיה עמיד מבחינת חומר הגלם שלו. כמו כן חשוב להבין שיהיו גם הבדלי מחירים הנובעים מכך, אשר עשויים להשפיע על החלטתם היכן יוצב השולחן. 

טניס שולחן לילדים


ערכו סקר שוק
אם עולם טניס השולחן אינו מוכר לכם יותר מדי, לפני שאתם קונים שולחן כזה כדאי שתבררו לגבי שולחן פינג פונג מומלץ המיועד לילדים. כך תוכלו להבטיח כי הרכישה שלכם תהיה מותאמת בדיוק עבורכם ולא תבזבזו כסף לשווא על מוצר שאינו מתאים כלל לדרישותיכם. כשאתם מוודאים לגבי השולחן, בדקו מהו הגיל המומלץ לשולחן עבור הילדים, מהו הגובה של השולחן המתאים לילדים, כמה ילדים יכולים לשחק בשולחן, אילו אופציות מציע השולחן ועוד.

גודל השולחן 
שולחנות פינג פונג מגיעים בגודל גדול שבו יכולים לשחק הן ילדים והן מבוגרים אך יש להם גם גודל קטן יותר – מיני טניס אשר מושלם עבור הילדים. אם החלל שבו אמור להיות מוצב השולחן אינו גדול במיוחד מומלץ לרכוש את השולחן הקטן, שכן יש להתחשב בכך שפינג פונג הוא משחק שבו זזים ונדרש מקום גם לכך. אם יש לכם חלל גדול יותר ומרווח תוכלו לרכוש את השולחן הגדול.  

מהו הצורך שלכם?
כדי להבין טוב יותר את סוג הרכישה הנדרש חשוב להבין גם את הצרכים. האם אתם קונים שולחן לילדים סתם בשביל כיף והנאה? או שמא אתם מעוניינים למקצע אותם בתחום ואף לשלוח אותם לתחרויות ואולי לאולימפיאדה יום אחד. לפי התשובה לשאלה זו, תדעו באיזה שולחן פינג פונג כדאי להשקיע.

 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר