מטבח עץ לילדים – המשחק האולטימטיבי

אחת המתנות המוצלחות לילדים קטנים היא מטבח מעץ לילדים, לבנות וגם לבנים

מאת: מערכת ילדים פלוס | 19.12.2018

המטבח הוא ליבו של כל בית ולכן זה טבעי שגם משחקי הילדים יתרכזו סביב מה שקורה במטבח. מטבח עץ לילדים הוא אחד המשחקים האהובים עליהם ביותר המאפשר להם לחיות בעולם הדמיוני שלהם, להכין מאכלים שונים ולהגיש אותם לסובבים. 

מטבח עץ לילדים 
מטבח עץ לילדים אפשר לרכוש בגדלים שונים על פי רצון ההורים ועל פי המיקום המיועד לו בחדר. בכל אחד מהמטבחים הללו קיימים פריטים זהים לאלו הקיימים בכל מטבח ביתי.
הילדים נהנים לאפות עוגות בתנור. הם מכינים בקערה תערובת של המצרכים הדרושים בכאילו, מערבבים היטב, מעבירים לתבנית ומשם לתנור. לאחר פרק זמן מסוים, העוגה מוכנה ואפשר לכבד את כל בני הבית בעוגה החמה שאך יצאה מהתנור.
כמו כן הם נהנים לבשל מטעמים שונים על הכיריים. מכינים כמה חומרים, מניחים אותם בסיר ומפעילים את הכיריים. בדגמים רבים פעולת הפעלה זו מלווה בצליל מסוים, וכך הילדים ילמדו לכבות את הלהבה בזמן, כשהתבשיל מוכן, פעם קציצות פעם מרק ובכל פעם תבשיל אחר. כשהאוכל בסיר מוכן, הם מוזגים לחבריהם למשחק ולבני הבית, תוך שהם מגישים להם גם סכו"ם וכל זאת בסיפוק עצום. 


מטבח עץ לילדים


אביזרים נלווים במטבח 
במטבח עץ לילדים קיימים גם אביזרים נלווים המסייעים לילדים להכין את המאכלים הרצויים. לדוגמה, כפות לבחישה, תרווד להפוך את החביתה, מערוך לרידוד בצק, מגבות מטבח, מסננת לסינון המזון, סירים ומחבתות. כמו כן, צלחות, כוסות לשתייה קרה, ספלים לקפה או לתה וכוסות קטנות לאספרסו. 
אחת האהבות הגדולות של הילדים היא הכנת גלידה ולשם כך יש להם גביעים, צלוחיות, כוסות וכדורי משחק המדמים גלידה כך שיוכלו לחלק לכל החברים. 

משחק במטבח עץ לילדים 
ילדים שנמצאים בבית עם אחיהם או עם חבריהם, אוהבים מאד לשחק במטבח עץ לילדים, הנושא מעסיק אותם מאד והם יכולים במשך פרקי זמן ארוכים לשחק במטבח, להכין מאכלים ועוגות, ללא סוף. 
משחק זה מפתח מאד את הדמיון ואת הידע שלהם, הנושא מסקרן אותם מאד ולכן הילדים גם נהנים כל כך לעבוד במטבח הביתי האמתי ולעזור להורים להכין מטעמים שונים, לערוך את השולחן ולחלק פריטים לאורחים. זו מבחינתם ההכנה למשחקים הבאים במטבח שלהם, שם הם יישמו את הידע שרכשו. 

מתנה לילדים 
אחת המתנות המוצלחות לילדים קטנים היא מטבח מעץ לילדים, לבנות וגם לבנים, כולם נהנים מזה. התענוג הגדול הוא שאפשר בכל עת להוסיף פריטים נוספים למטבח המקורי, לדוגמה מיקרוגל לילדים, טוסטר או מיקסר, פירות וירקות מפלסטיק, כלי בישול נוספים כמו מחבתות, סירים ולחדש גם להם את המטבח עם כלי אוכל חדשים שילהיבו אותם בכל פעם מחדש ויתנו רעיונות חדשים להכנת המזון.
אפשר לרכוש גם משחקים דמוי קאפקייס צבעוניים וכך הילדים נהנים לערבל חומרים במיקסר ולהכין קאפקייס צבעוניים וטעימים במיוחד לכל החברים בגן ובבית. 
 
תגובות 0 תגובות   הוספת תגובה חדשה הוסף תגובה
שליחה לחבר   הדפסה
בהרשמה אני מאשר/ת קבלת ניוזלטר